لیست قیمت در تلگرام

محصولات بازدید شده

محصولات جدید

پچ کورد فیبر نوری FC LC

محصول جدید

پچ کورد فیبر نوری fc-lc در انواع سینگل مد SM (single mode) و مولتی مد MM (multiMode) سیمپلکس (simplex) و داپلکس (duplex) کابل 2.0mm  3.0mm

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

پچ کورد فیبر نوری fc-lc در انواع سینگل مد SM (single mode) و مولتی مد MM (multiMode) سیمپلکس (simplex) و داپلکس (duplex)

نحوه سفارش پچ کورد  فیبر نوری FC LC

1-در ابتدا نوع کابل پچ کورد فیبر نوری fc-lc را مشخص میکنیم پچ کورد فیبر نوری fc-lc در انواع

سینگل مد SM (single mode) و مولتی مد MM (multiMode)

سیمپلکس (simplex) و  یا پچ کورد فیبر نوری sc-lc داپلکس (duplex)

در حالت سیمپلکس پچ کورد فیبر نوری FC LC تک رشته ای و در حالت داپلکس پچ کورد فیبر نوری fc-lc دو رشته ای میباشد نام دیگر کابل داپلکس زیپ کورد میباشد(ZipCord) تصویر زیر

difference-between-Simplex-and-Duplex-Fiber-Optic-Cables

قطر کابل پچ کورد فیبر نوری FC LC  نیز میتواند بصورت 0.9mm  2.0mm  3.0mm سیمپلکس simplex(SX) و یا 2.0mm 3.0mm  داپلکس (DM)duplex

2-مشخص کردن نوع تار فیبر نوری پچ کورد فیبر نوری FC LC

نوع تار فیبر نوری پچ کورد فیبر نوری FC LC میتواند سینگل مد و یا مولتی مد باشد  که به اصلاح SM(single mode)   یا MM(multiMode)  نوشته میشود و در هنگام سفارش پچ کورد فیبر نوری FC LC  باید نوع تار عنوان شود البته کابل های نوع NZ  g655 نیز وجود دارند که قابل سفارش هستند . کابل SM سینگل مد یا 9/125 و با کد G652 , G657a میباشند و یا OS1/OS2  کابل های مولتی مد MM که با استاندارد های 50/125 و 62.5/125  میباشند و در انواع (OM1 ,OM2,OM3,OM4) میباشند . جدول زیر میتواند به شما کمک کند

3-مشخص کردن نوع پالیش پچ کورد فیبر نوری FC LC

مشخص کردن نوع پالیش فرول  پچ کورد فیبر نوری FC LC  نوع پالیش سر فرول کانکتور های پچ کورد فیبر نوری FC LC نیز هنگام سفارش باید در نظر گرفته شود APC یا UPC میباشند که رنگ کانکتور با پالیش APC همیشه سبز رنگ است چه در حالت مولتی و چه در حالت سینگل ولی اگر نوع پالیش UPC باشد در حالت مولتی مد رنگ آن فیلی و در حالت سینگل مد آبی میباشد

4- مشخص کردن متراژ پچ کورد فیبر نوری FC LC

متراژ پچکورد پچ کورد فیبر نوری  FC LC

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

پچ کورد فیبر نوری FC LC

پچ کورد فیبر نوری FC LC

پچ کورد فیبر نوری fc-lc در انواع سینگل مد SM (single mode) و مولتی مد MM (multiMode) سیمپلکس (simplex) و داپلکس (duplex) کابل 2.0mm  3.0mm

7 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

fiber optic cable price| fiber optic blog| قیمت فیبر نوری| فروش تجهیزات مخابراتی| RF Fiber Telecom Price List|
HTML tutorial