لیست قیمت در تلگرام

محصولات بازدید شده

DSLAM TAILYN 48 PORT قیمت دی اس لم تایالین

محصول جدید

DSLAM TAILYN 48 PORT قیمت دی اس لم تایلین 48 پورت

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

DSLAM TAILYN 48 PORT قیمت دی اس لم تایلین 48 پورت
دی اس لم تایالین
DSLAM tailyn 48

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
فروش دیسلم تایلین
dslam Tailyn

 
لطفا جهت دریافت قیمت با ما تماس بگیرید 09381532013 وایبر واتس آپ
ایمیل Reza@360online {.}ir
http://www.360online.ir
نمایندگی فروش DSLAM TAILYN 48 PORT
فروش DSLAM TAILYN 48 PORT
قیمت DSLAM TAILYN 48 PORT
وارد کننده DSLAM TAILYN 48 PORT
پخش کننده DSLAM TAILYN 48 PORT
تولید کننده DSLAM TAILYN 48 PORT
توزیع کننده DSLAM TAILYN 48 PORT
مرکز پخش DSLAM TAILYN 48 PORT
تخفیف خرید عمده DSLAM TAILYN 48 PORT
فروش اینترنتی DSLAM TAILYN 48 PORT
نمایندگی  DSLAM TAILYN 48 PORT
خرید DSLAM TAILYN 48 PORT
مشخصات فنی DSLAM TAILYN 48 PORT
تصویر DSLAM TAILYN 48 PORT
نقشه DSLAM TAILYN 48 PORT
استاندارد  DSLAM TAILYN 48 PORT
اعطاي نمايندگي DSLAM TAILYN 48 PORT
نمایندگی DSLAM TAILYN 48 PORT
مدل DSLAM TAILYN 48 PORT
قیمت عمده DSLAM TAILYN 48 PORT

DSLAm مخفف Digital Subscriber Line Access Multiplexer
دستگاه فوق در مراكز ارائه دهنده سرويس DSL نصب و امكان ارائه خدمات مبتني بر DSL را فراهم مي نمايد. DSLAM اتصالات مربوط به تعدادي از مشتركين را گرفته و آنها را به يك اتصال با ظرفيت بالا براي ارسال بر روي اينترنت تبديل مي نمايد. دستگاههاي DSLAM داراي انعطاف لازم در خصوص استفاده از خطوط DSL متفاوت ، پروتكل هاي متفاوت و مدولاسيون متفاوت ( Cap,DMT ) مي باشند. در برخي از مدل هاي فوق امكان انجام عمليات خاصي نظير اختصاص پوياي آدرس هاي IP به مشتركين، نيز وجود دارد.
يكي از تفاوت هاي مهم بين ADSL و مودم هاي كابلي ، نحوه برخورد و رفتار DSLAM است . كاربران مودم هاي كابلي از يك شبكه بسته بصورت اشتراكي استفاده مي نمايند. در چنين موارديكه همزمان با افزايش تعداد كاربران ، كارآئي آنها تنزل پيدا خواهد كرد. ADSL براي هر يك از كاربران يك ارتباط اختصاصي ايجاد و آن را به DSLAM متصل مي نمايد. بدين ترتيب همزمان با افزايش كاربران ، كارآئي مربوطه تنزل پيدا نخواهد كرد. وضعيت فوق تا زمانيكه كاربران از تمام ظرفيت موجود خط ارتباطي با اينترنت استفاده نكرده باشند ، ادامه خواهد يافت . در صورت استفاده از تمام ظرفيت خط ارتباطي اينترنت ، مراكز ارائه دهنده سرويس DSL مي توانند نسبت به ارتقاء خط ارتباطي اينترنت اقدام تا تمام مشتركين متصل شده به DSLAM داراي كارآئي مطلوب در زمينه استفاده از اينترنت گردند.
 
دستگاهی است با برند های مختلف مانند زیمنس ،هواوی،زیسا ، کامترند که هم به صورت لایه 2 (بریج) و هم به صورت لایه 3 در بازار موجود میباشد.عموما ماژولار است ولی مدلهای غیر ماژولار هم وجود دارد.مدلهای ماژولار عموما از کارتهای پروسسور و پاور ،و کارت مشترکین (مثلا 48 پورت،48 پورت) تشکیل یافته.معمولا پاور 48 ولت دارند و کارتهای مشترکین از یک مودم برد بر پایه اتصال G. ساخته شده است.و در حالت بدون تغییر CO تنظیم گردیده .با تنظیم یکسان Encapsulation در سمت مشترک و dslam و همچنین VPI و VCI یکسان لینک up میشود.
در adsl تا سرعت 2 مگابیت در ثانیه برای مشترک امکان دریافت وجود دارد و در ADSL2+ تا سرعت 8 مگابیت در ثانیه.DSLAM از ظرفیت سیمهای مسی مازاد بر حجم استفاده شده توسط بوق برای انتقال داده استفاده مینماید.
هر کارت مشترک بسته به تعداد پورت زوج سیم مسی توسط اینترفیسی که در این خصوص تعبیه شده دریافت مینماید.سر دیگر سیمها به یک ترمینال مخصوص متصل میشود.این ترمینال برای هر مشترک 2 زوج سیم را ترکیب کرده و یک زوج سیم تحویل میدهد.
1- زوج سیم که از DSLAM خارج میشود
2- زوج سیم بوق که از سالن دستگاه میآید.
این دو مسیر با یک جک اسپلیتر ترکیب میشود و دیتا و بوق توسط یک سیم به سمت مشترک ارسال میشود.مشترک با یک اسپلیتر سمت خود بوق را از دیتا جدا کرده و از سیستم استفاده مینماید.
نرم افزار DSLAM یا همان سیستم عامل در برندهای مختلف متفاوت میباشد و اصولا یک کنسول رابط مود گرافیکی نیز دارد.که امکاناتی جهت تنظیم دستگاه و پورتها برای کاربر دستگاه فراهم میکند.معمولا قابلیتهایی مانند کنترل پهنای باند برای هر پورت و گراف های مختلف را نیز دارا می باشد.
dslam در واقع دستگاههی است برای ارتباط مشترکین در حجم بالا و سرعت بالا از طریق سیم مسی به شبکه شما که در حالت لایه 3 کار روتینگ را نیز برای مشترکین انجام میدهد.با این قابلیت که مشترک هم بوق دارد و هم دیتا.
با پوزش از دوستان خواهشمندم نقایص و ایراد ها را متذکر شوند تا همه استفاده کنیم

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

DSLAM TAILYN 48 PORT قیمت دی اس لم تایالین

DSLAM TAILYN 48 PORT قیمت دی اس لم تایالین

DSLAM TAILYN 48 PORT قیمت دی اس لم تایلین 48 پورت

برچسب ها

4 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

fiber optic cable price| fiber optic blog| قیمت فیبر نوری| فروش تجهیزات مخابراتی| RF Fiber Telecom Price List|
HTML tutorial