لیست قیمت در تلگرام

محصولات بازدید شده

محصولات جدید

آداپتور فیبر نوری SC

محصول جدید

آداپتور فیبر نوری SC

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

آداپتور فیبر نوری SC  SM، MM، آداپتور، dx، حالت تک تک SC، multimode SC، duplex SC، simplex SC، آداپتور SC، hybrids SC، سینگل مد، ملتی مد، داپلکس، سیمپلك



آداپتورهای فیبر نوری برای نصب در پانل های استاندارد برش مستطیل شکل طراحی شده اند. این سری ویژگی های آستین برنز یا سرامیک برای مطابقت با نیازهای طراحی خاص خود را دارد. علاوه بر این، این تنها آداپتور فیبر نوری دوگانه SC / APC قیمت مناسب و تحویل سریع است.

 
کاربرد های آداپتور سینگل مد SC-APC  داپلکس    SC-APC-Duplex


CATV

شبکه های مخابراتی

شبکه های محلی (شبکه های محلی)

شبکه های مترو

شبکه های پردازش داده

صنعتی، نظامی و پزشکی

 

ویژگیهای  آداپتور سینگل مد SC-APC  داپلکس    SC-APC-Duplex


طراحی فشرده
Telcordia، ANSI، TIA / EIA، NTT و JIS انطباق
تراز دقت بالا
Low insertion و return loss و back reflection



آداپتورهای فیبر نوری SC / APC Simplex تنها برای نصب در پانل های استاندارد برش مستطیل شکل طراحی شده اند. این سری ویژگی های آستین برنز یا سرامیک برای مطابقت با نیازهای طراحی خاص خود را دارد. علاوه بر این، این تنها آداپتور فیبر نوری SC / APC Simplex قیمت مناسب و تحویل سریع است.

 

AP / APC Simple Mode یکپارچه AC / AC Adapter های فیبر نوری

CATV

شبکه های مخابراتی

شبکه های محلی (شبکه های محلی)

شبکه های مترو

شبکه های پردازش داده

صنعتی، نظامی و پزشکی

 

تنها حالت SC / APC Simplex فیبر نوری آداپتورها ویژگی ها

طراحی فشرده

Telcordia، ANSI، TIA / EIA، NTT و JIS انطباق

تراز دقت بالا

Low insertion و return loss و back reflection

وو

آداپتورهای فیبر نوری دوگانه SC / UPC تک حالت برای نصب در پانل های استاندارد برش مستطیل شکل طراحی شده اند. این سری ویژگی های آستین برنز یا سرامیک برای مطابقت با نیازهای طراحی خاص خود را دارد. علاوه بر این، این تنها آداپتور فیبر نوری دوگانه SC / UPC قیمت مناسب و تحویل سریع است. برای تخفیف حجم پروژه بزرگ، امروز با ما تماس بگیرید.

 

کاربردهای آداپتور فیبر نوری سینگل مد SC / UPC Duplex

CATV

شبکه های مخابراتی

شبکه های محلی (شبکه های محلی)

شبکه های مترو

شبکه های پردازش داده

صنعتی، نظامی و پزشکی

 

تنها حالت SC / UPC دوبلکس آداپتورهای فیبر نوری ویژگی ها

طراحی فشرده

Telcordia، ANSI، TIA / EIA، NTT و JIS انطباق *

تراز دقت بالا

Low insertion و return loss و back reflection



آداپتورهای فیبر نوری SC / UPC Simplex تنها برای نصب در پانل های استاندارد برش مستطیل شکل طراحی شده اند. این سری ویژگی های آستین برنز یا سرامیک برای مطابقت با نیازهای طراحی خاص خود را دارد. علاوه بر این، این مدل آداپتور فیبر نوری SC / UPC Simplex تنها قیمت و تحویل سریع می باشد.
 

کاربرد های سینگل مد SC / UPC Simplex فیبر نوری آداپتورهای

CATV

شبکه های مخابراتی

شبکه های محلی (شبکه های محلی)

شبکه های مترو

شبکه های پردازش داده

صنعتی، نظامی و پزشکی

 

سینگل مد SC / UPC یکپارچه فیبر نوری آداپتورهای ویژگی ها

طراحی فشرده

Telcordia، ANSI، TIA / EIA، NTT و JIS انطباق *

تراز دقت بالا

درج کم و بازگشت از دست دادن و انعکاس پشت *

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

آداپتور فیبر نوری SC

آداپتور فیبر نوری SC

آداپتور فیبر نوری SC

11 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

fiber optic cable price| fiber optic blog| قیمت فیبر نوری| فروش تجهیزات مخابراتی| RF Fiber Telecom Price List|