لیست قیمت در تلگرام

محصولات بازدید شده

GLC-LH-SM 10K ماژول سیسکو نمایش بزرگتر

GLC-LH-SM ماژول فیبر نوری

محصول جدید

فروش GLC-LH-SM ماژول سیسکو Cisco

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نام محصول GLC-LH-SM
نوع ماژول SFP
پارت نامبر GLC-LH-SM
نوع رابط LC Duplex
درجه حرارت کاری 0 to 70°C (32 to 158°F)
ظرفیت 1000Mbps
طول موج ماژول 1310nm
برد ماژول 10 Km
پروتکل ماژول SFF-8472 MSA Compliant, IEEE 802.3ah-2004
DOM Support خیر

اطلاعات بیشتر

فروش GLC-LH-SM 10K ماژول سیسکو Cisco

Cisco GLC-LH-SM 1000BASE-LX/LH SFP Transceiver Module (MMF/SMF, 1310nm, 550m/10km, LC)
Product Details
Cisco Genuine     GLC-LH-SM
Form Type     SFP     
Max Data Rate     1000Mbps
Wavelength     1310nm     
Max Cable Distance     10km
Interface     LC duplex
Optical Components     FP 1310nm
Cable Type     MMF*/SMF**
DOM Support     No
TX Power     -9.5 ~ -3dBm
Receiver Sensitivity     < -23dBm
Commercial Temperature Range     0 to 70°C (32 to 158°F)
Protocols     SFF-8472 MSA Compliant, IEEE 802.3ah-2004
* A mode-conditioning patch cord, as specified by the IEEE standard, is required regardless of the span length. Note how the mode conditioning patch cord for 62.5-μm fibers has a different specification from the mode-conditioning patch cord for 50-μm fibers.
** ITU-T G.652 SMF as specified by the IEEE 802.3z standard.

فروش GLC-LH-SM 10K Cisco
فروش GLC-LH-SM 10K Cisco
قیمت GLC-LH-SM 10K Cisco
وارد کننده GLC-LH-SM 10K Cisco
پخش کننده GLC-LH-SM 10K Cisco
تولید کننده GLC-LH-SM 10K Cisco
توزیع کننده GLC-LH-SM 10K Cisco
مرکز پخش GLC-LH-SM 10K Cisco
تخفیف خرید عمده GLC-LH-SM 10K Cisco
فروش اینترنتی GLC-LH-SM 10K Cisco
نمایندگی  GLC-LH-SM 10K Cisco
خرید GLC-LH-SM 10K Cisco
مشخصات فنی GLC-LH-SM 10K Cisco
تصویر GLC-LH-SM 10K Cisco
نقشه GLC-LH-SM 10K Cisco
استاندارد  GLC-LH-SM 10K Cisco
اعطاي نمايندگي GLC-LH-SM 10K Cisco
نمایندگی GLC-LH-SM 10K Cisco
مدل GLC-LH-SM 10K Cisco

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

GLC-LH-SM ماژول فیبر نوری

GLC-LH-SM ماژول فیبر نوری

فروش GLC-LH-SM ماژول سیسکو Cisco

برچسب ها

8 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

fiber optic cable price| fiber optic blog| قیمت فیبر نوری| فروش تجهیزات مخابراتی| RF Fiber Telecom Price List|