لیست قیمت در تلگرام

محصولات بازدید شده

1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-MXPD-243S-Huawei ماژول هواوی نمایش بزرگتر

ماژول هواوی 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-MXPD-243S-Huawei

MXPD-243S

محصول جدید

1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huaweiفروش ماژول هواوی

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نوع ماژول ESFP
پارت نامبر MXPD-243S
نوع رابط LC
درجه حرارت کاری Commercial temperature range (COM)(C): 0 to 70°C (32 to 158°F)
ظرفیت 1.25G
طول موج ماژول 1310nm
برد ماژول 2m to 10km with 9µm SM fiber 2m to 550m with 50µm MM fiber 2m to 550m with 62.5µm MM fiber
نوع فیبر SM
برند Huawei
TX Power +3.3V dc power supply
سازگار با CISCO,MIKROTIK,TP-LINK....

اطلاعات بیشتر

نمایندگی فروش 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
فروش 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
قیمت 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
وارد کننده 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
پخش کننده 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
توزیع کننده 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
مرکز پخش 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
تخفیف خرید عمده 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
فروش اینترنتی 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
خرید 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
مشخصات فنی 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
تصویر 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
نقشه 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
استاندارد  1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
اعطاي نمايندگي 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
نمایندگی 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
مدل 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,
قیمت عمده 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huawei MXPD-243S ماژول هواوی ,

ویژگی ها
 نرخ داده 1.25Gbps
دوبلکس  LC رابط نوری سازگار
تنها + منبع تغذیه 3.3V
تابع DDM اجرا
کالیبراسیون خارجی
داغ نردبان
از دست دادن گیرنده سیگنال خروجی
جفت AC سیگنال PECL
ماژول ID سریال بر روی MOD (0-2)
کلاس بین المللی ایمنی 1 لیزر گواهی
فرستنده ورودی غیر فعال کردن
عملیاتی محدوده دما: -10oC ~ + 70oC
WDM وسیعی ماژول درجه حرارت: 0 ~ + 70o
RoHS انطباق

کاربرد
اترنت گیگابیت
گیگابیت فیبر کانال
تعویض به رابط
کاربرد در مورد روتر تغییر
استاندارد
مطابق با SFP MSA (INF-8074i)
مطابق با SFF-8472 v9.3
مطابق با IEEE802.3z اترنت گیگابیت
مطابق با ITU-T G.695
مطابق با FC-PI V2.0

L عامل 1250Mbps نرخ داده

L صنعت استاندارد فرم کوچک نردبان (SFP) بسته

L دیجیتال رابط مانیتور تشخیصی مطابق با SFF-8472

اتصال L دوبلکس LC

L تنها + منبع تغذیه 3.3V

Features  
Up to 1.25Gbps data rate
Duplex LC receptacle optical interface compliant
Single +3.3V power supply
DDM function implemented
External calibration
Hot-pluggable
Receiver Loss of Signal Output
AC coupling of PECL signals
Serial ID module on MOD(0-2)
International Class 1 laser safety certified
Transmitter disable input
Operating temperature range: -10oC ~+70oC
WDM module Operating temperature range: 0~+70o
RoHS Compliance

Application
Gigabit Ethernet
Gigabit Fiber Channel
Switch to switch interface
Switched backplane applicati
Standards
Compliant with SFP MSA (INF-8074i)
Compliant with SFF-8472 v9.3
Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet
Compliant with ITU-T G.695
Compliant with FC-PI v2.0
l Operating data rate 1250Mbps
l Industry standard Small Form Pluggable (SFP) package
l Digital diagnostic monitor interface compliant with SFF-8472
l Duplex LC connector
l Single +3.3V power supply

Gbic Sfp 1.25g-1310nm-10km Sm-esfp Mxpd-243s Huawei
• COMPATIVEL,CISCO,MIKROTIK,TP-LINK,ETC..
• HUAWEI,MA5600-MA5603-MA5616 ETC...
• IEEE 802.3Z Gigabit Ethernet (1.25 GBd) 1000BASE-LX compliant
• Small Form Factor Pluggable(SFP) Multi-Source Agreement(MSA)
• Manufactured in an ISO-9001 compliant facility
• Hot-pluggable
• Sinal TX e RX 2-FO 2 CABOS
• HFCT-5710LP bail wire de-latch
• +3.3V dc power supply
• 1310nm longwave laser
• Eye safety certified:- US 21 CFR(J) - IEC 60825-1 (+All)
• LC-Duplex fiber connector compatible
• Fiber compatibility:
•-2m to 10km with 9µm SM fiber
•-2m to 550m with 50µm MM fiber
•-2m to 550m with 62.5µm MM fiber
• Pergunte a vontade antes de dar o lance OBRIGADO....

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

ماژول هواوی 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-MXPD-243S-Huawei

ماژول هواوی 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-MXPD-243S-Huawei

1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-Huaweiفروش ماژول هواوی

برچسب ها

8 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دانلود

MXPD-243S

هواوی Huawei 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP-MXPD-243S

دانلود (302.43k)
fiber optic cable price| fiber optic blog| قیمت فیبر نوری| فروش تجهیزات مخابراتی| RF Fiber Telecom Price List|