فروش ماژول Huawei 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ LTF1303-BH+1

">
لیست قیمت در تلگرام

محصولات بازدید شده

ماژول Huawei 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ LTF1303-BH+1 نمایش بزرگتر

ماژول Huawei 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ LTF1303-BH+1

LTF1303-BH+1

محصول جدید

فروش ماژول Huawei 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ LTF1303-BH+1

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نام محصول Huawei 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ LTF1303-BH+1
نوع ماژول SFP+
پارت نامبر LTF1303-BH+1
نوع رابط LC
درجه حرارت کاری Commercial temperature range (COM)(C): 0 to 70°C (32 to 158°F)
ظرفیت 10G
طول موج ماژول 1310nm
برد ماژول 1.4Km
نوع فیبر SM

اطلاعات بیشتر

ماژول فیبر نوری Huawei 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ LTF1303-BH+1

ماژول هواوی
ماژول huawei

انواع ماژول sfp
خرید ماژول sfp
قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو
ماژول sfp
انواع ماژول sfp
قیمت sfp
مشخصات sfp
sfp چیست
قیمت ماژول sfp
خرید sfp
sfpچیست
ماژول فیبر نوری چیست
انواع ماژول فیبر نوری سیسکو
قیمت ماژول فیبر نوری
ماژول فیبر نوری
ماژول سیسکو

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

ماژول Huawei 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ LTF1303-BH+1

ماژول Huawei 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ LTF1303-BH+1

فروش ماژول Huawei 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ LTF1303-BH+1

برچسب ها

8 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

fiber optic cable price| fiber optic blog| قیمت فیبر نوری| فروش تجهیزات مخابراتی| RF Fiber Telecom Price List|