لیست قیمت در تلگرام

محصولات بازدید شده

Cisco GLC-ZX-SMD ماژول سیسکو نمایش بزرگتر

Cisco GLC-ZX-SMD ماژول سیسکو

محصول جدید

Cisco GLC-ZX-SMD ماژول سیسکو فروش

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نوع ماژول SFP
نوع رابط LC
درجه حرارت کاری Commercial temperature range (COM)(C): 0 to 70°C (32 to 158°F)
ظرفیت 1000BASE
طول موج ماژول 1550nm
برد ماژول 80Km
DOM Support YES

اطلاعات بیشتر

Cisco GLC-ZX-SMD ماژول سیسکو فروش

1000BASE-ZX SFP 1550nm 80km DOM Transceiver

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

Cisco GLC-ZX-SMD ماژول سیسکو

Cisco GLC-ZX-SMD ماژول سیسکو

Cisco GLC-ZX-SMD ماژول سیسکو فروش

7 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

fiber optic cable price| fiber optic blog| قیمت فیبر نوری| فروش تجهیزات مخابراتی| RF Fiber Telecom Price List|