لیست قیمت در تلگرام

محصولات بازدید شده

محصولات جدید

پچ کورد فیبر نوری LC-LC

محصول جدید

پچ کورد پچ کورد LC پیگتیل LC سیمپلکس و داپلکس سینگل مد و مولتی مد

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

پچکورد پچ کورد فیبر نوری اف سی SC
در انواع
سینگل مد و مولتی مد
سیمپلکس داپلکس
پچکورد پچ کورد فیبر نوری اف سی LC
در انواع
سینگل مد و مولتی مد
سیمپلکس داپلکس
LC patch Cord Simplex Duplex Singlemode  Multimode
Terminations: SC,LC,FC,ST,MU, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO
Ferrule Interface type: PC, UPC, APC
LC LC Fiber Optic Patch Cable
LC LC Duplex Single mode Fiber Optic Cable
LC LC Single mode Simplex Fiber Optic Cable
LC LC  Duplex Multimode Fiber Optic Cable
LC LC Multimode Simplex Fiber Optic Cable
FC to LC Fiber Optic Patch Cable Multimode Duplex
LC SC Fiber Optic Patch Cable, Multimode Simplex
LC SC Fiber Optic Patch Cable,Single mode Duplex
LC SC Fiber Optic Patch Cable, Single mode Simplex
LC SC Fiber Optic Patch Cable
FC to SC Fiber Optic Patch Cable Multimode Duplex
LC FC Fiber Optic Patch Cable, Multimode Simplex
LC FC Fiber Optic Patch Cable,Single mode Duplex
LC FC Fiber Optic Patch Cabl,Single mode Simplex
LC FC Fiber Optic Patch Cable
FC to ST Fiber Optic Patch Cable Multimode Duplex
ST LC Fiber Optic Patch Cable , Multimode Simplex
ST LC Fiber Optic Patch Cable ,Single mode Duplex
ST LC Fiber Optic Patch Cable,Single mode Simplex
ST LC Fiber Optic Patch Cable
FC to MTRJ Fiber Optic Patch Cable Multimode Duplex
MTRJ LC Fiber Optic Patch Cable ,Single mode Duplex
MTRJ SC Fiber Optic Patch Cable
LC to MU Fiber Optic Patch Cable

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

پچ کورد فیبر نوری LC-LC

پچ کورد فیبر نوری LC-LC

پچ کورد پچ کورد LC پیگتیل LC سیمپلکس و داپلکس سینگل مد و مولتی مد

24 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

fiber optic cable price| fiber optic blog| قیمت فیبر نوری| فروش تجهیزات مخابراتی| RF Fiber Telecom Price List|
HTML tutorial