لیست قیمت در تلگرام

محصولات بازدید شده

پچ کورد فیبر نوری دراپ FTTH

محصول جدید

تولید و فروش انواع پچ کورد  فیبر نوری دراپ Drop Cable FTTH SC/UPC  SC/APC Patch Cord

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

پچ کورد فیبر نوری دراپ Drop Cable FTTH SC/UPC  SC/APC Patch Cord

با گسترش روز افزون شبکه های نوری و FTTH  نیاز به استفاده و تولید پچ کورد های که با استفاده از کابل های دراپ Drop Cable تولید میشوند هر روز رو به گسترش است . پچکورد های دراپ در دو نوع داخلی و خارجی ساختمان تولید میشوند و نوع خارجی قابلیت استفاده در داخل ساختمان را نیز دارا میباشد . در نوع داخل ساختمان دو رشته موازی fiber reinforced plastics FRP  جهت محافظت از تار های فیبر در نظر گرفته شده است 

در نوع خارج ساختمان علاوه بر دو رشته موازی fiber reinforced plastics FRP یک رشته فولادی جهت ایستایی و خود نگهداری کابل برای پچ کورد در نظر گرفته شده است

نام دیگر که به این کابل ها میدهند Butterfly Patch Cord یا پچ کورد پروانه ایست که به دلیل شکل ظاهر کابل میباشد

استفاده از مواد LSZH  در این پچ کوردها بجایی PVC باعث کاهش شعله وری کابل و دود زا شدن کابل میگردد و مقاومت آن را در برابر آتش افزایش میدهد

نوع تار کابل مورد استفاده G657a میباشد که باعث افزایش شعاع خمش کابل میگردد

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

پچ کورد فیبر نوری دراپ FTTH

پچ کورد فیبر نوری دراپ FTTH

تولید و فروش انواع پچ کورد  فیبر نوری دراپ Drop Cable FTTH SC/UPC  SC/APC Patch Cord

برچسب ها

27 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

fiber optic cable price| fiber optic blog| قیمت فیبر نوری| فروش تجهیزات مخابراتی| RF Fiber Telecom Price List|